Працюємо
Пн. - Пт.
9:00 - 18:00
Наша адреса
Україна, м. Луцьк
вул. Євгена Сверстюка, 1, офіс 401

Супровід 1С

Послуги супроводу включають в себе:


Доопрацювання 1С. Кому і коли це необхідно?

Будь-яка програма 1С - потужний інструмент, який дозволяє автоматизувати багато процесів і завдання в різних компаніях і підприємствах. Вони зручні і універсальні у використанні, але в них можна виконувати тільки загальні завдання і функції. Щоб підлаштувати програму під потрібні певної компанії, необхідна спеціальна послуга - доробка. Виконати її не складно, якщо за справу беруться фахівці своєї справи.

Що таке доопрацювання програми 1С?

Доопрацювання програм на базі 1С можна порівняти з «тюнінгом». Для великого числа компаній і підприємств існують різні доопрацювання. Вони охоплюють різні сфери діяльності, в яких застосовується програмний продукт. Але, як відомо, догодити всім не вийде, тому можуть знадобитися «локальні» доопрацювання персонально для певного підприємства. Саме цим і займаються фахівці, які працюють в нашій компанії .

Коли необхідна доробка 1С?

Прийняти рішення на користь доопрацювання програмних продуктів на базі 1С для вашого підприємства стоїть, коли:

Доопрацювання конфігурацій 1С особливості та переваги.

Замовлення доопрацювання 1С у фахівців компанії гарантує такі переваги:

Гідна якість. Для вирішення будь-якої задачі, пов'язаної з доопрацюванням, буде притягнутий кваліфікований програміст, у якого є необхідний досвід роботи в даній сфері.

Висока швидкість. За рахунок сучасних можливостей інтернету, ми надаємо послуги 1С віддалено. Незалежно від того, де ви знаходитесь, ми швидко і якісно виконаємо настройку або доопрацювання.

101 відсоток гарантії. Перш, ніж доопрацювання буде впроваджена в програму, її тестують на можливі помилки і несправності, тому ми можемо гарантувати повноцінну працездатність вашої програми після закінчення роботи програмістів.

Відмінний сервіс. У разі, якщо в результаті доопрацювання 1С 8 виявиться з помилками або несправностями, ви можете повідомити про це нам, після чого фахівці швидко, а головне безкоштовно, усунуть дефекти.

Прозорий бюджет. Для встановлення довірчих відносин, бюджет на роботу обмовляється відразу ж після того, як затверджено технічне завдання на доопрацювання.

Співпраця з фахівцями нашої компанії допоможе значно оптимізувати ефективність роботи з програмами, а також поліпшити роботу всієї компанії. Якщо вам необхідна 1С доробка або ж будь-яка інша послуга, пов'язана з програмними продуктами на базі 1С, звертайтеся за консультаціями по телефону

Навіщо оновлювати програми «1С»

Комплекс облікових програм, випущених компанією «1С» потрібно періодично оновлювати і підтримувати. Це відбувається по досить простим причинам:

Є кілька видів оновлень 1C програм

1) Оновлюється регламентована звітність.

Найпростіший процес в оновленні 1C. Для того, щоб оновити форми регламентованої звітності, потрібна лише підписка на ІТС і доступ в інтернет. Це дозволяє будь-якому мало-мальськи грамотному користувачеві оновити звітність. Досить завантажити форму звітності з сайту розробника і слідувати інструкції, яка до неї додається. У більшості випадків звітність можна оновити без будь-яких змін в структурі документів. Змінюються або додаються тільки змінені звіти. Але не завжди ця операція проходить так легко і просто. Показники звітності формуються на підставі даних, які зберігаються в базі. Якщо довго не оновлювати конфігурацію бази даних, то можна зіткнутися з такою ситуацією, що розробниками для формування якихось показників в конфігурації, були внесені зміни. Документів, які повинні були реєструвати ці дані, не було або були, але потрібних даних не реєстрували. У такому випадку якщо оновити тільки звітність, то вона буде не правильно формуватися або не сформується взагалі, видавши повідомлення про помилку. Оновлювати конфігурацію 1С потрібно регулярно, як тільки вийдуть нові зміни.

2) Оновлення типової конфігурації.

Оновлювати саму конфігурацію більш складним і трудомістким. При цьому процесі є ризик втратити дані або пошкодити її базу даних. Але процес в принципі простий і можна впоратися самому. Якщо були пропущені якісь релізи оновлень, то оновлювати до поточної версії потрібно послідовно, крок за кроком. При цьому після кожного оновлення запускати програму в режимі підприємства, щоб відбулося автоматичне оновлення даних відповідно до випущеними релізом. Послідовність дуже важлива.

3) Оновлення нетипової або самописної конфігурації

Один з самих складних випадків. Якщо у вас самописна конфігурація або типова, але сильно перебудована під потреби бізнесу, то оновити таку конфігурацію завдання не тривіальна. Такий процес потрібно робити або покроково вручну, або застосовувати спеціальні обробки. Такий процес краще всього довірити фахівцеві. Тільки фахівець зможе швидко і безболісно виконати таку роботу

4) Оновлення платформи програми 1С.

Зміна платформи далеко не завжди обов'язково і може виконуватися на власний розсуд. Якщо платформа містить багато змін, то це процес рівнозначний створенню і налагодженні нової облікової системи. Цей варіант вимагає найбільшої кількості ресурсів. Але вчасно проведене оновлення з правильною організацією робіт кваліфікованими професіоналами, заощадить кошти і дозволить користуватися новими можливостями, створеними розробниками, можливо, саме для вашого бізнесу.

Перенесення даних 1С

Функціональні можливості програмних продуктів на базі 1С регулярно розширюються і змінюються, за рахунок чого автоматизована робота програм стає краще. Але для коректної роботи оновлених версій програмних продуктів необхідний перенесення даних 1С. Така послуга найчастіше необхідна тим компаніям, які розширюють власну організацію чи змінюють структуру.

Передача даних - трудомісткий і складний процес, виконати який під силу не кожному фахівцеві. Компанія, пропонує свої послуги по якісному і оперативному переносу даних.

Процедура включає в себе перенесення:

Варіанти перенесення даних

При переході з застарілої версії програмного продукту на новий ( 1С Підприємство 8 ), виникають труднощі і проблеми. Вони обумовлені відмінностями в системі зберігання інформації. Під час перенесення даних з однієї конфігурації в іншу, важливо враховувати деякі обмежуючі параметри:

Фахівці компанії пропонують стандартне перенесення налаштувань 1С на свіжу версію програмного продукту. Але таких дій виявляється недостатньо для тих підприємств, у яких є свої специфічні особливості обліку.

Куди більш ефективний і затребуване перенесення даних з індивідуальним програмуванням. Індивідуальний підхід під час процедури дає можливість уникнути збоїв під час роботи, а також цілісно перенести всю наявну інформацію.

Ви можете отримати детальну консультацію щодо послуги 1С по перенесенню даних, зателефонувавши по телефону

Налаштування 1С

Щоб ефективно вести податковий, бухгалтерський або управлінський облік в програмних продуктах на базі 1С, необхідно правильно налаштувати облікову політику і параметри обліку. Розробники програм зробили все можливе, щоб зробити цей процес простим, але практика показує, що це не завжди можливо зробити без допомоги професіоналів. Тому для того, щоб убезпечити себе від подальших помилок в процесі ведення обліку, довірте процес налаштування 1С фахівцям.

Найважливіший пункт автоматизації роботи підприємства - правильна настройка 1С

Для автоматизації роботи на підприємствах в 90% випадків перевага віддається програмам 1С . На даний момент, це найкращий програмний продукт, який охопив основні види обліку на підприємствах:

кадровий;

Бухгалтерський;

Оперативний.

А щоб розкрити весь наявний потенціал програмного продукту і по максимуму використовувати його можливості, необхідна правильна настройка 1С: Підприємство.

Як показує досвід, ті помилки, які допускаються при первинному впровадженні ПО, можуть негативно позначитися на достовірності облікових даних і роботі всього підприємства. Надалі виправити такі неполадки буде набагато складніше і дорожче. Тому ми рекомендуємо перед тим, як починати ведення обліку, звернутися за допомогою до наших фахівців.

Наші кваліфіковані співробітники виконають ряд робіт, в число яких входять такі, як:

Професійна адаптація програмних продуктів на базі 1С

Перед тим, як приступити до роботи над настройками інформаційної системи вашого підприємства, наші фахівці проведуть опитування і консультації, щоб в подальшому внести необхідні настройки. До них відносяться: